AGENT PAZA

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura paza si protectia Depozitului de Legume-Fructe

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Rezervist - Ministerul Administratiei si Internelor/ Apararii sau Curs de calificare – Agent paza si protectie;
- Abilitati de comunicare;
- Atitudine rezolutiva;
- Atentie la detaliu;
- Spirit de disciplina in derularea zilnica a activitatilor.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional;
- Pachet salarial motivant.

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie intalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, intr-o companie moderna.
Crezi ca esti pregatit sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!