AGENT IMOBILIAR

TQW - HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini si atributii :
identificarea clientilor;
- negocierea contractelor;
- oferirea de consultanta catre clienti;
- actualizarea bazei de date;

CERINTE

- minim studii medii;
- carnet de conducere categoria B;
- cunoasterea a cel putin 2 limbi straine de circulatie internationala;
- cunostinte operare calculator;
- prezenta agreabila;
- tinuta corespunzatoare;
- corectitudine;
- operativitate;
- putere de persuasiune;

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil;
- acces la masina de serviciu;
- procent din comision;
- salariu atractiv;

T.Q.W. - Human Resources este o companie romaneasca ce a luat fiinta pentru a preintampina nevoia crescuta a angajatorilor de a beneficia de personal competent
Suntem partenerul de afaceri al companiilor care doresc sa fie performante pe piata, cu o organizare moderna, eficienta si nu in ultimul rand conforma cu cerintele legislatiei din domeniul relatiilor de munca, securitatii si sanatatii in munca.
In acest scop oferim un pachet complex de servicii menite sa plaseze compania Dumneavoastra pe o pozitie competitiva pe piata de referinta, bazata pe un sistem de management modern si eficient.
Clientul nostru este un concern multinational activ pe piata romaneasca in domeniul productiei de automotive si componente electronice.