Agent de Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajuta oamenii in luarea de decizii
- Persoana angajata va fi consilier/consultant personal al clientilor nostri in domeniul
- Program flexibil
- Formarea si dezvolarea unui portofoliu de clienti, promovarea produselor companiei,incheierea de polite viata si non-viata.
- Identificarea potentialilor clienti si incheierea de contracte.
- Comisioane si bonusuri foarte motivante.
- Castig pe masura efortului depus.
- Training permanent si gratuit.
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala, sanse reale de avansare

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel mediu, avansat
- Minum studii medii, cele superioare reprezinta avantaj
- Bune abilitati de comunicare, dictie buna
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii
- Fost agent de vanzari reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariul foarte atractiv
- Se ofera posibilitatea avansarii in companie in scurt timp
- Telefon de servici