Agent asigurari

Generali Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei;
Prospecteaza piata pentru a descoperi noi clienti;
Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite produse, in functie de necesitatile acestora;
Gestionarea portofoliului de clienti

CERINTE

Studii superioare / medii ;
Bun negociator;
Fire dinamica;
Optimism, atitudine pozitiva;
Abilitati bune de comunicare, negociere si vanzare;
Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Comisione + bonusuri

Posibilitatea de a lucra intr-o companie internationala de succes
Sansa de afirmare, realizarea unei cariere si deschiderea propriului punct de lucru in functie de realizari cu sprijinul companiei.

Infiintata in 1831, singura companie cu traditie in Romania intre anii 1835-1948. S-a reintors in 1993.

Functioneaza peste tot in lume, avand sediul central la Viena. In prezent Generali este una dintre cele mai mari companii de asigurari din lume, situandu-se intre primii 3 asiguratori europeni

Ofera o gama foarte larga de produse, oferind o atentie deosebita clientilor.

Forta de vanzari este pregatita gratuit oferindu-le posibilitatea de a avea o cariera de invidiat.