ADMINISTRATOR IT - INGINER DE SISTEM

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala care activeaza in domeniul constructiilor.
Sarcinile principale pentru postul de administrator IT sunt:
- Instaleaza si intretine sistemul tehnic - calculatoare, imprimante, copiatoare;
- Intretine reteaua, sistemul de internet, dezvolta infrastructura retelei;
- Controleaza/supravegheaza traficul de date;
- Protejeaza informatia in retea, precum si securitatea traficului pe internet;
- Asigura buna functionare hardware/software a retelelor;
- Seteaza si configureaza calculatoarele;
- Face modificari pe site-ul firmei;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta pe un post similar;
- Limba engleza la nivel avansat- obligatoriu, cunostinte de limba germana - de preferat;
- Seriozitate, implicare;

BENEFICII OFERITE

- Oferta atractiva;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.