Administrator Cladiri Sibiu

Baumax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urm¿rirea de contracte - uz administrativ
-Verificarea zilnic¿ a instala¿iilor ¿i men¿inerea acestora în stare de func¿ionare
-Men¿inerea leg¿turii cu furnizorii de ap¿, electricitate ¿i între¿inere curte
-Urm¿rirea bunei desf¿¿ur¿ri a contractului de mentenan¿¿

CERINTE

-Studii medii tehnice;
-Minim un an experient¿ într-o pozi¿ie similar¿;
-Abilit¿¿i de comunicare, organizare ¿i negociere;
-Cuno¿tin¿e de operare calculator.

BENEFICII OFERITE

V¿ oferim posibilitatea desf¿sur¿rii unei activit¿¿i dinamice într-un mediu de lucru motivant în cadrul unei firme multina¿ionale în continu¿ expansiune.

Companie austriac¿ de familie intr-o continua expansiune de 15 ani în Europa Central¿ ¿i de Est, bauMax este lider in industria companiilor \"Do-it-yourself\". Obiectivul nostru este de a dezvolta aceasta piata ¿i de a ajuta clien¿ii la executarea proiectelor de construc¿ii ¿i bricolaj. Cu 122 filiale în 6 ¿¿ri din Europa Central¿ ¿i de Est bauMax se num¿r¿ printre primele 15 lan¿uri europene de bricolaj. In Romania, compania bauMax are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj si Targu Mures, urmand deschiderea in cursul acestui an a magazinelor din Craiova si Bacau.