- Companie de top din Romania cauta vorbitori de limba poloneza pentru un proiect in domeniul turismului

CET Telemarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor
- Oferirea de informatii corecte complete si intr-o maniera profesionista
- Identificarea problemelor clientilor si acordarea intregului sprijin pentru solutionarea acestora

CERINTE

- Cunostinte avansate de limba poloneza (scris si vorbit)
- Cunostinte minime operare calculator, studii medii.
- Abilitati ridicate de comunicare interpersonala
- Experienta pe un post similar - reprezinta un avantaj
- Persoana organizata
- Atitudine proactiva si pozitiva

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu foarte motivant + comisioane + cazare, training gratuit si lucrul cu o echipa tanara, intr-un mediu placut.

Trimiteti CV-ul va rog la adresa office@cet-telemarketing.com sau sunati la 0722396314

Compania CET Telemarketing GmbH opereaz¿ Call Center-uri în România, Ungaria ¿i Germania.

Avem experien¿¿ în urm¿toarele domenii: furnizori servicii, agen¿ii, servicii Internet ¿i firme de produse software.

Noi oferim atât servicii Inbound cât ¿i Outbound prin toate mijloacele uzuale de comunica¿ie: telefon (fix ¿i VOIP), e-mail, fax, scrisori, web-chat. În cadrul BPO (Business Process Outsourcing) trat¿m procese integrale pentru clien¿ii no¿tri (de exemplu un proces integral de comand¿).

CET Telemarketing face parte din grupul CET Services, un grup de furnizori de servicii, care ofer¿ servicii profesionale în România, Ungaria ¿i în Germania din 1994.