Soferi comunitate

Int Transporte Popovici SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza transport rutier de marfuri pe teritoriul CE. Un circuit pe comunitate dureaza 6-8 saptamani. Acasa intre circuite se sta 2 saptamani.

CERINTE

- posesor permis conducere categoria C+E;
- posesor atestat transport marfuri generale
- atestatul ADR constituie avantaj
- fara antecedente penale
- fara antecedente rutiere grave
- experienta minima de 1 an in conducerea autovehiculelor de minim 20T.
- experienta minima de 6 luni in transport de marfuri pe teritoriul CE
- card pentru tahograf digital;
- seriozitate si responsabilitate;
- disponibilitate de lucru pentru perioade cuprinse intre 6-8 saptamani pe teritoriul CE.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 1000 lei/brut si diurna de 50 - 55 euro/zi pentru perioada petrecuta pe teritoriul CE
- Conditii de munca excelente;
- Autovehicule noi, echipate integral cu sisteme automate de plata a taxelor de drum.
Relatii la tel. 0267 / 312988. Interviurile pentru angajare se sustin in orice zi de luni pana vineri intre orele 9-17, la punctul de lucru al societatii situat pe DJ 103 B (Ozun – Chilieni) km 30 + 05.

Int. Transporte Popovici S.R.L. este o firma cu traditie in transportul rutier international de marfuri, activand in acest domeniu din anul 1997. Sediul societatii este in Sf. Gheorghe, judetul Covasna. Parcul auto este format din 130 de ansambluri cu autotractoare noi marca MAN EEV, VOLVO si DAF fabricatie 2013 - 2014.