OPERATOR INTERVIU - ZONA BRASOV

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in culegerea de date pe teren pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.
Metoda folosita este interviul face to face. Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

Aplicantii selectati vor fi invitati pentru interviu in BRASOV, cu decontarea transportului.

CERINTE

- studii medii finalizate
- timp liber
- persoana dinamica
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- rezistenta la munca de teren
- disponibilitate de deplasare.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (part-time sau project-based)
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii
- un mediu tanar si dinamic
- un venit atractiv pe baza de performanta

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.
Compania a fost infiintata in anul 2004 si are in prezent 35 de angajati si o retea de aproximativ 500 de colaboratori la nivel national.
Firma are sediul central in Bucuresti si alte 6 puncte de lucru in tara: Constanta, Craiova, Cluj, Brasov, iasi, Timisoara.

Pentru mai multe detalii, va rugam accesati: www.eurodatamanagement.ro