Director Magazin - SF. GHEORGHE

SAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta min. 1 an in vanzari, experienta in domeniul IT&C;
- Experienta in lucrul cu gestiune si lucrul cu marfa;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Simt dezvoltat al organizarii;
- Abilitati de comunicare;
- Centrat pe client;
- Atentie la detalii;
- Cunostinte PC: Microsoft Office;
- Engleza –nivel mediu.

CERINTE

- Prezinta si ofera informatii clientilor despre produsele si serviciile existente in magazin;
- Instruieste si supervizeaza personalul din magazine in aplicarea procedurilor de lucru;
- Supravegheaza procesul de aprovizionare cu marfuri, intocmeste si verifica documentele specifice;
- Intocmeste registrul de casa, controleaza incasarile si platile.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Salariu atractiv (salariu fix + comision din vanzari);
- Program de lucru in ture;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o companie multinationala;
- Traininguri gratuite oferite de companiei;
- Program de loializare.

Say este marca a companiei MCS Communications, parte a grupului israelian Milomor Trade & Communication.

Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.

In prezent avem 82 magazine operationale localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.

Pentru mai multe detalii acceseaza www.say-shops.ro