CONTABIL GENERAL ¿ COVASNA

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONTABIL GENERAL ¿ COVASNA, companie multinationala

Clientul nostru este o companie multinationala, producatoare si distribuitoare de apa minerala si bauturi racoritoare. Compania este unul dintre cei mai mari investitori americani din Romania, fiind imbuteliator autorizat si distribuitor pentru cateva dintre cele mai cunoscute bauturi racoritoare. Locatia pentru acest post este in orasul COVASNA.

Efectuarea inregistrarilor contabile
Relatia cu banca
Intocmirea statelor de salarii
Efectuarea diverselor raportarilor contabile catre conducere
Identificarea costurilor si profitului
Oferirea de solutii financiar-contabile pentru scaderea costurilor.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara minim 1 an
Persoana organizata, responsabila, serioasa, cu initiativa.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.