Consultant Vânzări Dr.Office Group

Dr.Office Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Invățarea, cunoașterea și prezentarea caracteristicilor produselor;
-Consilierea clienților prin identificarea nevoilor acestora în scopul vânzării produselor;
-Pregătirea magazinului (pregătește marfa pentru a fi expusă și vândută conform procedurilor interne);
-Implicarea activă în activitățile de promoție desfășurate în cadrul magazinului;
-Menţinerea curăţeniei spaţiului de vânzare;

CERINTE

Candidatul ideal:
-Experiență în vânzări, constituie un avantaj;
-Cunoștinte operare PC;
-Abilități de comunicare și prezentare;
-Abilități de relaționare și atitudine orientată către client;
-Abilități de interrelaționare și lucru în echipă;
-Orientare înspre obținerea de rezultate și eficiență;
-Seriozitate, corectitudine, responsabilitate şi spirit de observație;
-Dinamism, amabilitate, perseverență;
-Aspect prezentabil, prezență fizică plăcută, comportamentul şi ținuta adecvate întâmpinării clientului;
-Cunoștinte limba maghiară.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
-Mediu plăcut de lucru cu echipă dinamică
-Pacheta salarial motivațional peste valoarea minimă pe economie
-Bonusuri din vânzări și depășiri de target