Agent Vanzari Directe / Door to door

SensPublic

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executa intreg procesul de vanzare, de la identificarea potentialilor clienti pana la ofertarea acestora si urmarirea desfasurarii contractului
• Monitorizeaza piata locala si identifica noi oportunitati de distributie a serviciilor companiei
• Informareaza cu privire la mediul concurential in vederea stabilirii strategiilor de vanzare
• Dezvolta relatii profesionale solide cu actualii si potentialii parteneri
• Asigura ca imaginea companiei se dezvolta in piata printr-o promovare efectiva a serviciilor oferite

CERINTE

• Experienta in vanzari directe
• Bun negociator cu mare putere de convingere
• Bun prezentator cu abilitati deosebite de comunicare
• Cunostinte de operare calculator
• Motivat si entuziast, orientat catre succes, atent la detalii si creativ, flexibil si rapid in luarea deciziilor, capacitate de a relationa eficient in medii culturale diferite.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix plus comisioane motivante, decontare costuri deplasare si bonus pentru depasirea planului de vanzari

SensPublic este o companie tanara si dinamica ce a creat un program national ce are ca scop reducerea costurilor in randul unor anumite segmente de consumatori, pe de o parte si ofera solutii de publicitate si promovare eficiente si moderne pentru agentii economici, pe de alta parte.