Secretara - Assistant Manager

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primirea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei în interiorul organizaţiei;
Ridicarea şi expedierea corespondenţei la destinatari;
Înregistrarea hotărarilor şi deciziilor luate de conducere, repartizarea acestora la compartimentele firmei;
Păstrarea şi operarea în registrul cu evidenta delegaţiilor din cadrul organizaţiei;
Păstrarea şi operarea în registrul cu evidenţa a dispoziţiilor conducerii;
Primirea persoanelor care doresc să ia legatura cu conducerea, asigurare protocol;
Asigurarea legaturilor telefonice în interiorul şi exteriorul organizatiei;
Primirea şi transmiterea notelor telefonice;
Tehnoredactare documente;
Îmbunătăţirea permanentă a pregătirii sale profesionale şi de specialitate ;
Păstrarea confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de firmă;
Adoptă permanent un comportament în măsură să promoveze imaginea şi interesele firmei ;
Utilizează echipamente/consumabile/materiale puse la dispoziţie de firmă ;

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta in domeniu de minim 1 an
Cunostinte de operare PC (MS Office)
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte de limba germana – constituie avantaj
Aptitudini foarte bune de comunicare
Capacitatea de a lucra cu documente
Atentie concentrata si distributiva
Initiativa
Determinare
Spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- prime

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).