Inginer automatist

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de toate echipamentele cu comanda numerica si automatele programabile din linia NAG1 din punct de vedere al gestionarii datelor si programelor, interfatarii cu alte sisteme de date si transfer de date, back-up/restore programe.

Persoana de legatura intre compartimentul Mentenanta si IT pentru linia NAG1

CERINTE

- pregatire tehnica superioara – inginer automatist/electronist
- cunostinte tehnice in domeniul automatizarii, PLC-urilor si a Calculatoarelor de proces
- engleza si/sau germana mediu spre avansat

BENEFICII OFERITE

- training
- bonuri de masa
- bonusuri

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71