Economist pe Controlling_jud.Alba

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste lucrari de controlling respectand prevederile legislative si procedurile interne in vigoare: buget, plan de afaceri, plan de investitii, verificare comenzi

- Alte sarcini stabilite de conducatorul ierarhic superior

CERINTE

- Studii superioare economice

- Experienta profesionala de cel putin 3 ani in domeniul financiar contabil-controlling

- Cunostiinte temeinice privind legislatia in vigoare

- Cunostiinte foarte bune de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- training, oportunitati de dezvoltare profesionala
- ocazie de a lucra intr-o companie cu tehnologie moderna
- salariu

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com