Reprezentant vanzari

FDC ROKOLEX COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din UK recruteaza fete cu varsta intre 20-27 ani,aspect fizic placut,cunostiinte de limba engleza la nivel conversational pentru consultanta si vanzari
Se ofera salarii atractive, bonusuri substantiale din vanzari,cazare in apartamente mobilate si utilate modern si training de specialitate.Program lucru 8-9 ore/zi.Conditii de munca excelente intr-o echipa internationala tanara si dinamica.

CERINTE

Persoanele interesate trebuie sa fie disponibile de a pleca cat mai repede.Contractul de munca se semneaza in UK pe perioade de 3 luni cu posibilitate de prelungire.

BENEFICII OFERITE

In prima luna costul cazarii este suportat de catre companie.Se ofera comisioane daca se depaseste targetul.Se deconteaza transportul pana la locul de munca .Costul biletului de avion se deconteaza de catre companie dupa 3 luni de munca.

RECRUTARE SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL E PIATA MUNCII DIN STRAINATATE