Macelari in UK

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Salariu: 7.50 GBP/ora; dupa primele 3 luni de munca salariul se mareste cu inca 0.19 GBP/ora;
- Program de lucru: 5 zile/saptamana, 8 ore/zi; posibilitatea efectuarii orelor suplimentare;
- Orele suplimentare se platesc cu 8.25 GBP/ora (pentru orele suplimentare efectuate pana Sambata la ora 12 am) sau 10.20 GBP/ora (pentru orele suplimentare efectuate Sambata dupa ora 12 am si Duminica sau de sarbatorile legale);
- Pauza de masa 30 min/zi;
- Contract de munca 100% legal;
- Durata contractului este de minim 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- Sprijinirea noilor sositi cu cazarea (costul cazarii 50 GBP/sapt);

CERINTE

- persoane seriosa, muncitoare si cu experineta buna intrucat se va da proba de cutit;
- minimum 2 ani experienta (preferabil experienta pe banda);
- certificat de calificare
- cunostinte de baza de limba engleza.

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov