Camerista/Ospatarita ,Locație : Pitlochry-Scotia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data de inceput: ASAP
Poziția:Camerista/Ospatarita
Tara: Marea Britanie
Locație : Pitlochry-Scotia(https://www.visitscotland.com/destinations-maps/pitlochry/see-do/)
Poziții disponibile: 1
Locul de munca: Hotel si Restaurant
Salariu BRUT : este 8,50 lire sterline pe ora
Ce oferă Angajatorul :
• Perioada contractului: 1 an cu posibilitatea de prelungire
• Contractul de munca se semnează direct cu angajatorul
• Se lucreaza aproximativ 50 de ore pe săptămâna
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Ore suplimentare ,
• Concediu plătit,
• Cazare asigurata și plătita de candidat la costul de 55 de lire sterline pe săptămâna cu utilitățile incluse,
• Masa asigurata pe perioada orelor de munca,
• Bilet de avion plătit de angajat,

CERINTE

Condiții de recrutare:
• Obligatoriu: Experienta minimum 1 ani
• Cunoștințe medii de limba engleza
• Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.