Manager productie (exploatare forestiera)

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizarea planului de exploatare forestiera;
• Coordonarea echipelor de exploatare;
• Intocmirea de rapoarte de activitate;

CERINTE

• Minim 5 ani de experienta pe o pozitie similara;
• Calificare in silvicultura;
• Carnet de conducere categoria B;
• Disponibilitatea de deplasare;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Bune abilitati de conducere a echipelor de lucru;
• Orientare spre rezolvarea problemelor;
• Capacitatea de a stabili bune relatii profesionale;
• Personalitate puternica;
• Domiciliu in judetul Arad sau Hunedoara, in imediata apropiere a localitatii Petris/Pojoga.

BENEFICII OFERITE

• Echipa dinamica si orientata catre succes;
• Pachet salarial motivant;
• Oportunitatea de dezvoltare profesionala si personala;
• Mediu de lucru profesionist si onest

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.