Specialist SERIGRAFIE Satu Mare

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de prestigiu care produce echipamente de protectie.

-coordonarea procesului tehnologic de serigrafiere,
-gestionarea materiei prime,
-preluare de comenzi interne ale modelelor,
-pregatirea si montarea filmelor necesare,
-expunerea sitelor,
-pregatirea produselor de serigrafiere : vopsele, site, setari necesare utilajelor de serigrafiat,
-intretinera cu informatii noi referitoare la procesul de serigrafiere si asistenta pentru muncitori,
-pregatirea productie in punct de vedere logistic, ;

CERINTE

Experienta in serigrafie;
Studii de specialitate in chimie, avantaj;

BENEFICII OFERITE

Munca intr-o companie solida, de prestigiu;
Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.