Specialist IT

BATERIE-SHOP.RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea principala este intretinerea intregului sistem IT intern in stare perfecta de functionare, prelucrarea si introducerea datelor in sistem. In caz de nevoie articipa la procesul de vanzare. Nu are responsabilitate cu functionarea magazinelor on-line. Beneficiaza de salariu corect, bonuri de masa, munca de birou in conditii optime. Candidatul trebuie sa aiba domiciliul in Satu Mare sau in zonele apropiate de oras.

CERINTE

Candidatul ideal are cunostinte bune in intretinerea si dezvoltarea retelelelor de calculatoare, administreaza baza de date SQL. Cunoasterea limbii maghiare este obligatorie. Constituie avantaj cunoasterea limbii engleze sau germane si experienta in utilizarea SAP Business One.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

Suntem reprezentantul unic in Romania al firmei Giseke GmbH & Co KG Berlin.
Activitatea principala este comertul online al acumulatorilor si incarcatoarelor pentru laptop, aparate foto si video, scule electrice, GPS, PDA etc.