Selectionam persoane in domeniul financiar

CIG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentare produs financiar clientilor
- service clienti
- raportare zilnica a activitatii catre superiori

CERINTE

- Studii medii ( minim bacalaureat )
- varsta 25 - 40 ani
- abilitati comunicare
- domiciliul in Satu Mare
- prezentabil, sociabil
- experienta in vanzari
- disponibil la program prelungit
- cv model european

BENEFICII OFERITE

- comision
- finantare din partea companiei

CIG România este o echipă care însumează peste 50 de ani de experienţă în domeniul asigurărilor.

Am învăţat de la cei mai buni, din medii de excelenţă şi le-am adapatat la piaţa din România.

Ne-am ales Strategia Oceanului Albastru, în care ne concentrăm asupra clientului, nu asupra concurenţei. Aceasta ne-a permis sa creăm un produs potrivit cu nevoile reale, actuale, importante pentru o familie, un prieten, un colaborator, un client.

Am dezvoltat o reţea care este condusă pe plan local de oameni cu experienţă practică în domeniu, care au adus expertiza potrivită pentru strategia companiei.