SEF SERVICIU CONTABILITATE - Satu Mare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o importanta companie de productie , parte a unui concern international.

Monitorizarea evidentei contabile a mijloacelor fixe;
Monitorizarea evidentei contabile a stocurilor;
Reconcilierea registrelor contabile;
Intocmirea situatiilor finaciare;
Furnizarea de suport in probleme de fiscalitate si in procesele de audit;

CERINTE

Studii universitare de specialitate;
Experienta de peste 5 ani in contabilitate;
Cunostinte de limba Engleza, nivel avansat;
Cunostinte avansate de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Training in tara si strainatate;
Oportunitatea de a munci intr-o companie de prestigiu;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.