REPREZENTANT VANZARI - Satu Mare

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin gasirea de noi clienti;
- promovarea produselor companiei si atingerea targetului de vanzari;
- intocmirea rapoartelor privind activitatea depusa.

CERINTE

Daca esti ambitios, plin de energie, iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic te asteptam sa faci parte din echipa noastra!
- studii superioare;
- experienta minim 1 an in vanzari
- abilitati comunicare si interrelationare, dinamism, creativitate, initiativa
- permis auto cat B
- cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon,
- program de instruire in tehnici de vanzare, negociere,
- posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta

BE Proffice este lider national in distributia de produse de papetarie, birotica, mobilier, IT. Cu peste 20 000 clienti cultura organizationala a firmei pune accent pe comunicare si orientare spre client.

Candidatii interesati pot aplica (mentionati postul) si la fax: 0269.22.00.83 sau email:stefana.labusca@hrconsultanta.ro