Reprezentant Vanzari - Satu-Mare

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei
Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti
Oferirea de consultanta specifica in domeniu
Indeplinirea targetului de vanzari

CERINTE

Studii superioare finalizate in domeniul AGRICULTURII sau domenii adiacente
Permis de conducere categoria B
Experienta NU este necesara
Persoana comunicativa, orientata spre rezultate, disponibila la deplasari si program flexibil

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusare in functie de vanzari
Telefon mobil
Training dupa angajare
Inceperea unei cariere in domeniul studiat in facultate

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).