REPREZENTANT VANZARI

CAMINO HEMI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania in relatiile cu clientii
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti, gestioneaza si largeste portofoliul de clienti
- Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei.
- Isi planifica activitatea, efectueaza vizite regulate la clienti, in concordanta cu ruta stabilita
- Intocmeste raportari specifice activitatii de vanzari
- Participa activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative proprii, cat si ale echipei din care face parte
- Realizarea targeturilor lunare
- Incasarea facturilor emise catre clienti, in scadenta negociata

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in activitati de vanzare
- Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client, talent pentru domeniul vanzarilor
- Orientat catre atingerea de rezultate, cu spirit de echipa
- Persoana perseverenta, insistenta, ambitioasa, dinamica
- Bune abilitati de a lucra intr-un ritm sustinut
- Permis auto categoria B; disponibilitate pentru calatorii
-Au avantaj la angajare persoanele detinatoare de PFA,Intreprindere Individuala,SRL.

BENEFICII OFERITE

-Masina de serviciu
-Procent din vanzari

PRODUCATOR DE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE SI LUCRU PENTRU TOATE DOMENIILE DE ACTIVITATE.DISTRIBUITOR DE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE,STINGATOARE SI ACCESORII PSI.