Reprezentant Logistica

S.C. Castor Training S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea legaturii cu clientii existenti

- Identificarea si gasirea clientilor potentiali

- Organizarea si urmarirea (follow up-ul) transporturilor

- Sarcinile de logistica referitoare la transponrtul marfii

- Elaborarea programului de transporturi de marfa

- Elaborarea programului de transort al soferilor

- Elaborarea rapoartelor lunare

- Preluarea si rezolvarea eventualelor reclamatii

- Sarcinile administrative referitoare la logistica

CERINTE

- Experienta in domeniu de minim 1 an

- Studii medii

- Cunostinte avansate de limba maghiara si engleza sau germana

- Cunostinte operare PC

- Gandire logica

- Persoana hotarata, rationala, capabila de munca independenta

- Persoana de incredere, dinamica, rezistenta la stres

- Perseverenta si dorinta de a lucra

- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- bonusuri

- bonuri de masa

- telefon de serviciu