Recrutam consilieri de asigurari cu sau fara experienta si unit manager

BCR Asigurari de Viata

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respectarea standardelor agentiei si companiei
- promovarea produselor financiare BCR Asigurari de Viata - Vienna Insurance Group;
- participarea la sesiunile de instruire organizate de companie
- atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
- activitati organizatorice si administrative.

CERINTE

- onestitate
- integritate
- flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine
pozitiva, dinamic, sociabil;
- atitudine proactiva si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;
- platforma de studiu pentru cursurile IMA;
- venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri de cel mai inalt nivel;
- oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania;
- posibilitate de a promova in cariera.

Misiunea noastra este de a oferi cele mai performante servicii si produse de asigurare pentru protectia familiei, cresterea valorii activelor, rezolvarea prioritatilor majore de-a lungul vietii si pastrarea standardelor de viata la varsta pensionarii.
Valorile noastre: orientarea spre client, onestitate, integritate, spirit de competitie, performanta, devotament, entuziasm si profesionalism.