Personal Fast-Food

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea comenzilor de la clienti
- prepararea produselor
- incasarea banilor
- realizarea stocului la finalul zilei
- realizarea la timp a comenzilor catre furnizori pentru o buna desfasurare a activitatii
- servirea prompta si de calitate a clientilor

CERINTE

- experienta in domeniu (alimentatie publica, vanzari)
- orientare catre client
- amabilitate, rabdare
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- spirit de echipa
- dinamism si atitudine proactiva
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (inclusiv bonusuri din vanzari)

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.