Operatori de teren (aplicare de chestionare)

CENTRUL ROMAN DE MODELARE ECONOMICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deplasare la domiciliul respondentilor sau in diferite locatii (in functie de cerintele studiului), adresarea de intrebari si notarea raspunsurilor in formulare specifice.
Completarea corecta a chestionarelor pe teren cu respectarea metodologiei fiecarui studiu in parte, indeplinirea normei de lucru (chestionare), seriozitatea muncii depuse (chestionare corect si sincer completate), finalizarea proiectelor in care se implica.
Alte relatii la telefon: 0732.999.579.

CERINTE

Studii medii sau superioare
Abilitati de comunicare si relationare,
Disponibilitate de lucru in teren.
Disponibilitate de deplasare in judet.
Persoana dinamica si responsabila.
Capacitate de a respecta termenele impuse si meticulozitate in completarea chestionarelor.

BENEFICII OFERITE

Venit motivant in functie de performante (venit in functie de numarul de chestionare corect completate). Program flexibil.