MARKET DEVELOPER

Q.A.B. SA (PEPSI)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta vanzarile in aria distribuitorului
- Foloseste si implementeaza standardul de lucru QAB pentru el si agentii distribuitorului
- Urmareste zilnic stocul distribuitorului si informeaza superiorul despre situatia acestuia.
- Verifica daca sunt respectate standardele de merchandising impuse de QAB.
- Implementeaza toate campaniile QAB prin forta de vanzari a distribuitorului.
- Verifica zilnic activitatea agentilor distribuitorului
- Foloseste eficient tot suportul dat de QAB (materiale de prezentare, POS,etc)
- Verifica zilnic obiectivele de vinzare.
- Dezvoltarea si mentinerea conturilor cheie din zona distribuitorului si deschiderea de noi conturi.
- Preia comenzile de la distibuitor

CERINTE

- experienta de 2 ani in functia de agent de vanzari intr-o companie din industria bunurilor de larg consum (FMCG)
- abilitati de comunicare
- abilitati de negociere
- perseverenta
- permis de conducere cat B
- studiile superioare constiuie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus
- masina
- telefon
- mediu de lucru dinamic si profesionist

Quadrant Amroq Beverages, unicul imbuteliator autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea si Roua Muntilor in Romania si Republica Moldova