Manager Assistant

SC METAMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptionarea si distribuirea mesajelor telefonice a faxurilor, a emailurilor, corespondentei si mentinerea evidentei acestora;
- Organizarea de intalniri, sedinte, evenimente precum si pregatirea agendei impreuna cu suportul de materiale pentru sedinte, decizii si alte informatii scrise;
-Redactarea corespondentei sau a altor documente, inregistrarea si predarea lor la persoanele desemnate;
-Asistenta in intocmirea planului de afaceri, a documentatiilor pentru diverse institutii bancare sau financiare;
-Traducerea in/din limba engleza si editarea documentelor si a corespondentei;

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel mediu
- Limba maghiara constituie avantaj
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)
- Cunostinte de birotica
- Cunostinte elementare de management
- Responsabilitate si serioziate, implicare si perseverenta
- Atentie distributiva
- Capacitate de planificare si organizare, analiza si sinteza
- Studii medii sau superioare finalizate
- Minim 1 an ¿ experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Societate specializata in productia sculelor pentru prelucrarea lemnului, cu o retea de distributie nationala si cu multiple relatii internationale