Manager Achizitii

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul constructiilor si confectiilor metalice.

- coordonarea si dezvoltarea personalului din subordine
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor stabile cu furnizorii
- cautare permanenta de surse alternative pt achizitii
- achizitii internationale
- monitorizarea si testarea pietelor de desfacere alternative
- coordonarea activitatii din depozite si a personalului
- monitorizarea calitatii materiei prime si a mterialelor, inventare

CERINTE

- studii sau cunostinte tehnice
- experienta pe o pozitie similara
- cunostinte limba engleza si/sau germana
- cunostinte limba maghiara constituie avantaj
- abilitati dezvoltate de negociere si coordonare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- oprtunitate de a lucra intr-un mediu profesionist

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.