Inginer Mentenanta - Carei

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul automotive in Carei.

- Coordonarea activitatii de mentenanta/investitii/energetica
- Coordonarea informatiilor noi in mentenanta/investitii/energetica
- Evaluarea si luarea decitiilor in activitatea de mentanenta/investitii/energetica
- Responsabil de investitiile in utilaje
- Preluarea, punerea in functiune si urmarirea utilajului
- Supervizarea interventiilor

CERINTE

- experienta in domeniu minim 2 ani
- cunostinte limba engleza si/sau germana nivel avansat
- studii superioare in domeniu TCM, Energetica etc
- experienta in domeniu
- curs energetica ARCE
- capacitate de organizare si gandire analitica,
- dinamism, capacitate de adaptare, tenacitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
- conditii de lucru bune
- transport asigurat sin Satu Mare

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.