INGINER CALITATE

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmirea de proceduri de lucru, instructiuni de verificare a calitatii in fluxul de productie
• Identificarea problemelor legate de calitate si propunerea de solutii pentru remedierea acestora
• Conducerea de proiecte de imbunatatire a calitatii produselor
• Coordonarea echipei de controlori si inspectori
• Identificarea neconformitatilor si realizarea de rapoarte de neconformitate
• Conducerea auditului intern
• Colaborarea cu auditorul extern

CERINTE

• Studii tehnice superioare absolvite
• Experienta in domeniul Automotive sau Productie Mobila ca Inginer Calitate
• Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu spre avansat
• Atentie la detalii si capacitate de organizare
• Abilitati de coordonare echipa
• Cunostinte operare Excel, Word

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.