Inginer

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Studierea, organizarii muncii si a fluxului de munca;
• Masurarea in productie si inregistrarea, timpilor de executie a operatiilor de munca;
• Normarea productiei in vederea ridicarii acesteia pentru a optimiza cat mai bine timpul de munca al operatorului, in vederea cresterii productivitatii;
• Asigura functionarea corecta a masinilor, uneltelor, instalatiilor si dotarilor cu care are tangenta;
• Asigura comunicarea problemelor legate de echipamente, material si controlul efectuarii reparatiilor necesare.

CERINTE

Adecco Permanent Placement cauta un Specialist normare, pentru clientul sau, una dintre cele mai importante companii judetul Satu Mare.

Dacă eşti o persoană stabilă, responsabilă, te integrezi foarte uşor într-un colectiv şi ai un simt tehnic foarte bine dezvoltat, te asteptam sa aplici.
Chiar daca nu ai experienta profesionala, demonstreaza-ne ca ai abilitati!

Candidatul ideal:
• Studii superioare tehnice;
• Obligatoriu cunostinte avansate de limba maghiara si germana;
• Cunoasterea programului SAP reprezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv;
• Telefon de serviciu;
• Transport asigurat sau decontat;
• Bonus anual pentru atingerea obiectivelor stabilite;
• Posibilitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro