Director general

SC TRANSILVANIA TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Director general/coordonarea echipei de vanzari, bugetare, reporting catre patronat,conducerea activitatii firmei

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice
- cunostinte bune de lb. romana si maghiara
- cunostinte de lb. germana/engleza
- excelente abilitati de comunicare, perseverenta, spirit organizatoric
- cunostinte oprerare PC
- carnet de conducere cat. B
- diponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, in functie de performante
- telefon + masina de serviciu
- alte bonificatiii
- bonuri de masa
- posibilitatea de a conduce o echipa tanara, si o firma in plina dezvoltare

S.C. TRANSILVANIA TRADE S.R.L. este o societate comerciala cu sediul în Satu Mare înfiintata la începutul anului 2001 cu capital 100% strain(maghiar). Societatea satisface cerintele pietei industriale cu diverse produse dintre care cele mai semnificative sunt: rulmentii, curelele de transmisie, simmeringuri, echipamentele de lucru.
Firma ¿mama¿ a societatii este Euro-Borsod Trade Kft. (www.ebt.hu) lider in domeniu din nordul Ungariei. Firma ¿mama¿ dispune de cel mai mare stoc de rulmenti din zona estica a Ungariei.
S.C. TRANSILVANIA TRADE S.R.L. este impotrator si distribuitor al rulmentilor FAG/ INA, FLT, KG, MGM, ZKL-ZVL, GPZ, HARP, QL.