Director financiar

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea contabilitatii financiare, a balantelor si bilantului
- intocmirea declaratilor fiscale si a tuturor actelor catre institutiile statului
- responsabilitatea resurselor umane (intocmire salarii, a regulilor, controlului si actelor salariatilor, etc.)
- responsabilitati directe in ceea ce priveste relatiile cu banca- plati, numerar, imprumuturi
- responsabilitati directe in verificarea stocurilor, inventarelor, control si evaluare
- managementul direct al bugetelor, a planificarii si controlului financiar

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniul economic sau pe o pozitie similara, experienta intr-o companie multinatinala reprezentand un avantaj
- fluenta in limba egleza, limba italiana reprezinta un avantaj
- obisnuinta in a lucra cu sisteme informatice, cum ar fi SAP
- persoana metodica, open minded, dispusa sa se deplaseze frecvent in Italia, obisnuita sa lucreze cu numere si sa urmeze proceduri

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de perfectionare personala si profesionala
- desfasurarea activitatii alaturi de profesionisti

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.