Coordonator Zonal Vanzari - Satu-Mare

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si marirea portofoliului de clienti;
- Mentinerea si optimizarea relatiilor cu actualii clienti;
- Dezvoltarea si coordonarea activitatii pe zona alocata;
- Promovarea produselor companiei si oferirea de suport clientilor;
- Negocierea si incheierea de noi contracte;
- Urmarirea incasarilor;
- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Minim 2-3 ani experienta in vanzari;
- Experienta in vanzari de materiale de constructii reprezinta avantaj;
- Disponibilitate la munca de teren;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Cunostinte operare calculator.

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca.