COORDONATOR DE PROIECT pentru dezvoltarea produse noi ( Satu Mare).

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaboreaz¿ noi componente mecanice destinate ma¿inilor de g¿tit pe care le proiecteaz¿ în CATIA;
-contribuie prin aportul solu¿iilor propuse la optimizeazarea complexit¿¿ii;
-particip¿ la conceperea proiectelor de reducere a costurilor ¿i la cele de imbun¿t¿¿irea calit¿¿ii.

CERINTE

-studii universitare tehnice absolvite;
-experien¿¿ de minim 3 ani în coordonarea de proiecte;
-foarte bun¿ informare asupra specificului pie¿ei produselor electrocasnice;
-nivel avansat de operare PC;
-fluen¿¿ în limba englez¿.

Clientul nostru este o companie multina¿ional¿, lider mondial în producerea de aparatur¿ electrocasnic¿ ¿i profesional¿.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-oportunitate de dezvoltare profesional¿ într-un mediu organiza¿ional performant ¿i inovativ.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.