Contabil pentru Agentia Satu Mare

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Inregistreaza operatiunile economice derulate de BT Asigurari prin registrele de casa si prin extrasele de cont;
 Realizeaza defalcarea incasarilor prin banca si prin registrele de casa pe tipuri de contracte;
 Rezolva necorelarile aparute in listele de erori in cursul inchiderii de luna;
 Aloca incasarile pe polite si retele

CERINTE

 Studii medii economice;
 Minim 1 an experienta pe un post similar;
 Cunostin¿e solide de operare pe calculator;
 Atentie la detalii;
 Bune abilitati de comunicare si relationare;
 Abilitati de organizare, analiza si sinteza;
 Rigoare.

BENEFICII OFERITE

 Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
 Cursuri de pregatire profesionala;
 Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA