Contabil

Gescont It Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o firma de soft din Satu Mare,care ar dori sa creeze o suita de programe de conta,salarii,gestiune,mij fixe...etc ,mai pe scurt o suita ERP.

Poate parea o utopie deoarece exista multe produse pe piata si cu tot respectul care il am pentru programele existente credem ca este loc si pt noi.

Cautam contabil(a) care sa aiba experineta in a utiliza programele existente pe piata pt a realiza noi produse.

Cine este interesat va rog sa trimita un mail la office@gescont.ro

Locatia nu conteaza foarte mult atat timp cat se poate comunica prin mail,skype,Ym.

Totusi preferabil Satu Mare.

CERINTE

- experienta in contabilitate de cca/minim 3-5 ani
- cunostinte de utilizare ale unuia dintre programele specializate WinMentor, CIEL, Wizcount sau contabSQL sau Saga
- experienta evidenta contabila minim 3 ani.
- bune cunostiinte de operare PC
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- cunostinte PC (MS Office
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

Solutii soft pentru IMM.