Consilier Marketing

SC AXA PRES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Foarte bun cunoscator/vorbitor de limba engleza si germana.
Realizarea de prospectari ale pietei internationale ca un prim demers in exploatarea unei oportunitati de colaborare, respectiv de incheiere a unui parteneriat cu societatea noastra, in vederea realizarii de catre AXA PRES a diverselor servicii si lucrari specifice prelucrarilor mecanice si realizarii de confectii si parti componente din metal.
Intocmirea de oferte externe, servicii de traducere etc.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Comisionare in functie de nivelul contratelor incheiate.

SC AXA PRES SRL, este o micro-intreprindere nou infiintata, care isi desfasoara activitatea in domeniul prelucrarii metalice si realizarii de confectii si parti componente din metal.
AXA PRES SRL Paulesti, face parte dintr-un grup de firme care isi desfasoara activitatea in mai multe domenii de activitate: AXA COMPANY - confectii metalice, AXA CONSULTING – comert, consultanta in afaceri si management – finantari nerambursabile, AXA INVEST ( detine franciza Volksbank ) si CREDIT INVEST – BROKER DE CREDITE – credite si consultanta bancara.
Beneficiara a unui proiect de finantare nerambursabila din fonduri structurale, societatea a reusit sa achizitioneze utilaje si echipamente moderne, care ofera o capacitate de productivitate si calitate la cele mai inalte standarde.