Asistent manager

SC EVERDE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- redactarea de documente si e-mailuri;
- desfasoara activitati administrative, de secretariat si de protocol;
- gestioneaza corespondenta societatii;
- trierea, sortarea si arhivarea documentelor;
- evidenta documentelor arhivate;
- intretine si dezvolta baza de date cu contacte si informatii;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- asigurarea si coordonarea logistica pentru clientii companiei;
- alte sarcini trasate de manager.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa detina urmatoarele calitati:
- studii superioare;
- persoana dinamica, ambitioasa si organizata;
- gandire analitica, logica;
- abilitati bune de comunicare, invatare si dezvoltare;
- capacitate mare de concentrare;
- flexibilitate;
- rezistenta la stres;
- cunostinte avansate de operare PC;
- cunostinte avansate de utilizare a pachetului de programe Microsoft Office;
- cunoasterea limbii romane la perfectie;
- cunostinte avansate de limba engleza scris/vorbit/citit;
- cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de promovare intr-o cariera pe termen lung;
- munca intr-o echipa tanara si dinamica.

EVERDE SRL este o societate care are ca obiect de activitate comercializarea de seminte de gazon si plante furajere. Cu o experienta de peste 10 ani pe piata romanesca agricola, compania noastra colaboreaza cu cei mai mari producatori de seminte de gazon si plante furajere din lume. Grija pentru angajaţi reprezintă un obiectiv permanent al societăţii şi o condiţie pentru menţinerea pe piaţa muncii.

Pentru mai multe informatii accesati pagina noastra web: www.everde.com