Angajam Operator Laminare

S.C. Plastica S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam operatori laminare in industria maselor plastice.
Utilajele de laminat sunt in domeniul ambalajelor flexibile, pentru laminarea diferitelor structuri de filme din industria alimentara si sanitara.

Responsabilitati:
- operarea utilajului - de la panoul de comanda PC (utilaje de ultima generatie)
- alimentarea utilajului cu folii si adeziv de laminare
- asigurarea fluxului continuu in procesul tehnologic
- managementul si urmarirea comenzilor de realizat
- schimbarea rolelor finite si a comenzilor de lucru
- monitorizarea materiilor prime ce urmeaza sa intre in procesul de laminare
- mentinerea locului curat si organizat
- asigurarea si verificarea calitatii produselor

CERINTE

Nivel de studii: scoala profesionala/liceu
Organizat
Cunostinte operare PC
Meticulos
Atent la detalii
Proactiv
Seriozitate
Disponibilitate de lucru in 3 schimburi
Abilitatile tehnice si cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj

Asteptam cv-ul tau pe adresa de e-mail: office@plastica.ro

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de formare profesionala la locul de munca
Pachet salarial atractiv
Instruire teoretica si practica
Asigurarea transportului pe raza orasului Satu Mare
BONUS - pentru realizari productie
BONUS - pentru calitate

Plastica produce ambalaje flexibile din polietilena si polipropilena de peste 28 de ani, fiind printre primii jucatori nationali pe acest segment.