INGINER PROIECTARE

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza lansarea si executarea campionaturilor, urmarirea preseriilor, precum si solutioneaza problemele ce apar in decursul realizarilor acestora.
Solicita oferte de pret pentru noile coduri de componente, noi oferte de produs sau costul modificarii unor componente existente.
Asigura distributia, in format electronic, a desenelor noi de rezistenta sau componenta, precum si ultima varianta in cazul modificarii unor desene existente.
Participa impreuna cu productia si calitatea la realizarea sau modificarea tipurilor de ambalari pentru produsele noi sau deja existente, efectueza aprobarea documentelor respective (scheme de ambalare) in Portal.
Modifica si/sau reface desenele existente in productie, realizeaza trecerea desenelor in sistemul CAD.

CERINTE

Studii superioare tehnice.
Limba engleza la nivel mediu (a doua limba: de preferat limba italiana, constituie un avantaj).
Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj.
Cunostinte bune de desen tehnic.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa.
Transport Timisoara-Sannicolau Mare gratuit.
Asistenta medicala gratuita.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice. Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 2500 de angajati.