Consiilier vanzari

Vinca SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru punctul de lucru Roznov, jud. Neamt.
Responsabilitati:
- contact permanent cu sectia de productie si clientii deja existenti sau noi castigati;
- ofertare clienti;
- raportare zilnica catre superiorul direct;
- preluare comenzi si mentinerea unei baze de date de clienti;
- predare comenzi catre clienti;
- mentinerea unei legaturi stranse cu celelalte puncte de lucru ale firmei.

CERINTE

Cerinte:
- cunostinta minime: Excel, Word, servicii de mail;
- cunostinte minime de calcule matematice si masuratori;
- cunostinte minime despre amenajari interioare;
- cunostinte minime in relatii cu clientii/vanzari;
- rezistenta la stres si program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salar fix + masa calda la pranz oferita gratis la cantina societatii;
- telefon firma;
- decontare naveta.

S.C. Vinca S.R.L. este o societate cu un capital integral privat infiintata in 1992, avand ca domenii principale de activitate:

→ Taierea, fasonarea si finisarea pietrei (marmura, granit);
→ Comertul cu materiale de constructii.

SOCIETATEA isi desfasoara activitatea pe o suprafata totala de 20.750 mp dintre care 2.750mp sunt impartiti in 3 sectoare:
→ Instalatii sanitare si electrice;
→ Materiale de constructii;
→ Amenajari interioare.

O baza de productie de 18.000mp care ofera:

→ Hala acoperita si dotata cu pod rulant;
→ Acces la calea ferata;
→ Statie de betoane;
→ Linie tehnologica pentru prelucrarea marmurei si granitului;
→ Gater pentru taierea si rindeluirea lemnului.
Echipa:

Cei 17 ani de experienta in domeniul comertului ne-au convins ca reteta succesului consta in devotamentul si experienta echipei cu care lucrezi imbinate cu grija pentru nevoile clientilor. Profesionalismul de care am dat dovada de-a lungul timpului s-a concretizat in numarul mare de clienti fideli care au incredere in calitatea produselor si serviciilor oferite de noi.
Depozit Vinca este unul din principalii importatori si prelucratori de marmura, granit si travertin din Romania. Lucrarile noastre de recunosc dupa importanta oferita detaliile si pentru minutiozitatea finisarilor. Echipa noastra formata din peste 40 de oameni - in crestere pe timp de vara - lucreaza pentru a va oferi cele mai bune sfaturi, materiale, oferte si livrari la timp. Produsele noastra beneficiaza de preturi speciale, avand colaborari de lunga durata cu cariere importante din Italia, Turcia, India si China.

Ofertele noastre se adreseaza atat persoanelor care doresc sa-si cumpere marmura, granitul. travertinul ca material brut pentru a-l prelucra in sectia proprie cat si pentru cei care doresc servicii complete oferite de noi: taiere, finisare, montaj, intretinere dupa montaj.

Lista noastre de produse include:
- marmura, granit, travertin, limestone - lastre, semilastre si placaje;
- blaturi baie si bucatarie;
>- lavoare;
- trepte si contratrepte;
- balustri;
- mozaicuri de marmura, granit si travertin;
- split face/ spalturi de marmura si travertin;
- piatra naturala forme neregulate;
- glafuri interioare si exterioare;
- sculpturi;
- mese;
- seminee;
-monumente funerare;
-accesorii monumente funerare;
- produse de curatare si intretinere piatra;
- alte produse executate la comanda.