Consilier Clienti - Agentie noua Rosiori de Vede

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si participa activ la vanzarea produselor si serviciilor specifice clientilor PF in conformitate cu standardele de calitate ale bancii
Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate
Efectueaza operatiuni in contextul procesului de vanzare

CERINTE

Studii superioare, de preferinta economice
Experienta in domeniul bancar, preferabil experienta in vanzari
Cunostinte solide despre produsele si serviciile bancare
Orientare catre client; capacitate decizionala; initiativa
Abilitati de operare PC
Capacitatea de a lucra sub presiune
Cunoasterea limbii engleze

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent
Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania - Reusim impreuna !
Impreuna suntem mai puternici!