"Young Bankers" Programme

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tocmai ai finalizat cursurile unei facultati cu profil economic si doresti sa incepi o cariera intr-o banca?ProCredit Bank organizeaza un program de 6 luni de pregatire in domeniul financiar bancar.

CERINTE

Persoanele selectate vor beneficia atat de un training teoretic cai si de unul practic organizat in sucursalele din urmatoarele orase:
Buucresti,Alexandria,Brasov,Cluj,Craiova,Iasi,Pitesti,Ploiesti.Ramnicu Valcea,Sibiu,Slatina,Timisoara,Constanta.
Pe durata acestui program ProCredit Bank va suporta toate cheltuielile generate de cazare si transport,inclusiv plata unei remuneratii lunare acordate participantilor.
Programul va incepe pe data de 16 august 2011.
Daca doresti sa faci parte dina cest program, te rugam sa ne trimiti un CV si o scrisoare de intentie la adresa:youngbankers@procreditbank.ro.De asemenea,te rugam sa specifici in subiectul mailului locatia unde doresti sa desfasori trainingul.
Selectia candidatilor sa va organiza pana la date de 31 iulie 2011.

Our core business is to provide financing support to micro entrepreneurs as well as small and medium enterprises 9SME), including physical autjorized persons, family associations, SRL and other types of business activities. Applying a unique credit technology precisely tailored to the needs of our target group we aim to set new standards in business lending in Romania.